Porland Alumilite Christina
Porland Alumilite Christina
Külsan Granit Serisi
Külsan Granit Serisi
Altınbaşak Sunum Sepetleri
Altınbaşak Sunum Sepetleri
Altınbaşak Yapışmaz Tavalar
Altınbaşak Yapışmaz Tavalar
Paşabahçe Elysia Kokteyl Serisi
Paşabahçe Elysia Kokteyl Serisi
Jumbo Porselen Steak Sunum
Jumbo Porselen Steak Sunum
Bambum Kahvaltı Sunumları
Bambum Kahvaltı Sunumları
Atlasform International Serisi
Atlasform International Serisi
Bohemia Kristal Yeni Seri
Bohemia Kristal Yeni Seri
Bonna Mesopotamia Serisi
Bonna Mesopotamia Serisi
Hisar Akdeniz Serisi
Hisar Akdeniz Serisi
Pirge Bıçak Setleri
Pirge Bıçak Setleri
Paşabahçe Nude Collection
Paşabahçe Nude Collection
Jumbo 9100 Serisi
Jumbo 9100 Serisi
Lava Döküm Tencereler
Lava Döküm Tencereler
Kapp Pişirme Ekipmanları
Kapp Pişirme Ekipmanları
Novac Pişirme Ekipmanları
Novac Pişirme Ekipmanları
Myco Kahve Ekipmanları
Myco Kahve Ekipmanları
Gölge
Hakkımızda

Öksüzoğulları firmasının kuruluşu  yılı bir süreye dayanıyor.

1968 yılında kurulan ÖKSÜZOĞULLARI yarım asrı geçkin tecrübesi ile porselen, cam, kristal cam, seramik, çelik, ahşap alanında faaliyet gösteren lider firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

Kuruluşundan itibaren büyümeye devam eden firma ağırlıklı olarak züccaciye perakende noktaları, yerel marketlerle, cama dekor uygulayan firmalarla, Hotel, Restorant ve Kafeler ile çalışmalarını sürdürmüştür.

Öksüzoğulları kendi markasını oluşturma yoluna 2007 yılında patentlediği EVOKS ile markalaşmaya öncülük etmiştir. 2020 yılında bu yolculuğa BUSERİ, BLUMEST, ETERNA, LİNNARD, NOG, TOPRAK HOME, markaları ile Cem Bialetti, Porland, Güral, Keramika ve bir çok firmanın yanısıra yurtdışından Crystalex, Crystalite Bohemia, Luminarc, O’cusine, Krosno, Trend Glass, Bormioli Rocco gibi önemli markaların Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Horeca Mutfak Horeca Mutfak KEŞFET Horeca Setüstü Horeca Setüstü KEŞFET Cafe & Bar Ekipmanları Cafe & Bar Ekipmanları KEŞFET Kahve Ekipmanları Kahve Ekipmanları KEŞFET Pastane Malzemeleri Pastane Malzemeleri KEŞFET
Blog
Neden döküm ürünler daha sağlıklı ? Neden döküm ürünler daha sağlıklı ? Döküm demir tencere ve tavalar insan ve çevreyle en uyumlu doğal pişirme gereçleridir. Zararlı hiçbir katkı maddesi içermez. Döküm demir tencere ve tavalar insan ve çevreyle en uyumlu doğal pişirme gereçleridir. Zararlı hiçbir katkı maddesi içermez. Devamını Gör Döküm ürünlerin temizlik ve bakımı Döküm ürünlerin temizlik ve bakımı Uzun yıllar hatta ömür boyu kullanabilmek adına yapılması gereken, sizi yormayacak püf noktaları... Uzun yıllar hatta ömür boyu kullanabilmek adına yapılması gereken, sizi yormayacak püf noktaları... Devamını Gör Kahve Türleri ve Sunumları Kahve Türleri ve Sunumları Bazı kahve severler için sütün tadının daha yoğun hissedilmesi önemlidir. Bu durumda daha yoğun süt ile yapılan kahve türleri tercih edilir. Bazı kahve severler için sütün tadının daha yoğun hissedilmesi önemlidir. Bu durumda daha yoğun süt ile yapılan kahve türleri tercih edilir. Devamını Gör Porselen ve Seramik Arasındaki Farklar Porselen ve Seramik Arasındaki Farklar Porselen ve Seramik uzaktan bakıldığı zaman çoğu insan tarafından karıştırılsa da İki ürün grubunun da, gerek hammaddeleri ve gerekse üretim şekilleri tamamen farklıdır. Son zamanlarda sağlık açısından ciddi bir Porselen ve Seramik uzaktan bakıldığı zaman çoğu insan tarafından karıştırılsa da İki ürün grubunun da, gerek hammaddeleri ve gerekse üretim şekilleri tamamen farklıdır. Son zamanlarda sağlık açısından ciddi bir Devamını Gör Cam Kompozisyon Çeşitleri Cam Kompozisyon Çeşitleri En çok üretilen ve kullanım alanı en geniş olan cam türüdür. Bütün cam kap, düz cam, otomobil camı ve zücaciye ürünlerinin üretiminde soda-kireç camı kullanılır. En çok üretilen ve kullanım alanı en geniş olan cam türüdür. Bütün cam kap, düz cam, otomobil camı ve zücaciye ürünlerinin üretiminde soda-kireç camı kullanılır. Devamını Gör Biranın Hammaddeleri Biranın Hammaddeleri Biranın olmazsa olmaz 4 temel maddesi vardır. Bunlar arpa maltı, şerbetçiotu, su ve mayadır. Bu hammaddeler biranın tadında farklı katkılarda bulunur. Biranın olmazsa olmaz 4 temel maddesi vardır. Bunlar arpa maltı, şerbetçiotu, su ve mayadır. Bu hammaddeler biranın tadında farklı katkılarda bulunur. Devamını Gör Beyaz Şarap Üretilen Üzümler Beyaz Şarap Üretilen Üzümler Beyaz Şarap Üretilen Üzüm Çeşitleri Hakkında Bilgiler Beyaz Şarap Üretilen Üzüm Çeşitleri Hakkında Bilgiler Devamını Gör Şarap Hakkında Genel Bilgiler Şarap Hakkında Genel Bilgiler Şarap hakkında bilgiler Şarap hakkında bilgiler Devamını Gör 40 Bin Çeşit Bira 40 Bin Çeşit Bira Bira uzmanları, günümüzde toplamda 140 türden doğan 40.000 çeşit bira olduğunu tespit emişlerdir. Bira uzmanları, günümüzde toplamda 140 türden doğan 40.000 çeşit bira olduğunu tespit emişlerdir. Devamını Gör
Bizi Takip Edin
Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Veri Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kabul Ediyorum