Öksüzoğullari Horeca ve Ev Gereçleri A.Ş

Öksüzoğullari Horeca ve Ev Gereçleri A.Ş

Öksüzoğulları firmasının kuruluşu  yılı bir süreye dayanıyor.

1968 yılında kurulan ÖKSÜZOĞULLARI yarım asrı geçkin tecrübesi ile porselen, cam, kristal cam, seramik, çelik, ahşap alanında faaliyet gösteren lider firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

Kuruluşundan itibaren büyümeye devam eden firma ağırlıklı olarak züccaciye perakende noktaları, yerel marketlerle, cama dekor uygulayan firmalarla, Hotel, Restorant ve Kafeler ile çalışmalarını sürdürmüştür.

Öksüzoğulları kendi markasını oluşturma yoluna 2007 yılında patentlediği EVOKS ile markalaşmaya öncülük etmiştir. 2020 yılında bu yolculuğa BUSERİ, BLUMEST, ETERNA, LİNNARD, NOG, TOPRAK HOME, markaları ile Cem Bialetti, Porland, Güral, Keramika ve bir çok firmanın yanısıra yurtdışından Crystalex, Crystalite Bohemia, Luminarc, O’cusine, Krosno, Trend Glass, Bormioli Rocco gibi önemli markaların Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Öksüzoğullari Horeca ve Ev Gereçleri A.Ş

Bugüne kadar temsilciliğini yürüttüğü tüm markaların züccaciye pazarında önemli bir yer edinmesini sağlayan Öksüzoğulları Sektörde lider, güvenilir, dinamik, yenilikçi ve yaygın dağıtım ağına sahip GENİŞ KODROSU İLE gelecek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

ÖKSÜZOĞULLARI 85.000 m³ depolama alanına sahip, bir gün içerisinde lojistik hizmetini verebilecek kadar köklü bir dağıtım ağına sahiptir.

Firma yılı itibariyle  yılı aşkın bilgi ve birikimini perakende, on-line kanallar, Horeca , Gıda, toptan olarak genç ve aktif kadrosu ile pazardaki hakimiyet gücünü arttırmıştır.

Perakende noktalarda yaptığı uygulamalar ile sadece bir distribütör olmanın ötesinde perakendecilerin satışlarını arttırmayı hedefleyen bir firma olmanın gururunu yaşayan ÖKSÜZOĞULLARI ailesi olarak sizleride aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Çözüm Ortaklarımız

ALKAN ALTINBAŞAK ARI METAL ATLAS MELAMİN BAMBUM BATTA BİRADLI BOĞAZİÇİ MAKİNA BOHEMIA BONNA PORSELEN BORA PLASTİK BY BONE CAMBRO CANCAN CHEFINOX DİZDAR EPINOX ETERNA EVOKS FLORA GASTROPLAST GÜRAL PORSELEN HALSAN MUTFAK HİSAR ICEINOX IŞIKGAZ / SILVER JUMBO KAPP KARACASAN KAYALAR ÇELİK KILIÇLAR KOÇEL KORKMAZ KÜLSAN KÜTAHYA PORSELEN LAV LAVA DÖKÜM LİNNARD MATEKA MAT FOR HOME MYCO NARİN NOVAC PAŞABAHÇE NUDE ORMEL ÖZLEM PAŞABAHÇE PEUGEOT PİMAK PİRGE PORLAND REMTA RUBİKAP SAMİXİR STARK MENU ŞENYAYLA PLASTİK TAŞEV TRİA TÜRKAY PLASTİK ÜN İTHALAT ÜRET ÇELİK VARAN MUTFAK WOOD PECKERS YÜRÜK MUTFAK
Sitemizdeki hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Veri Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kabul Ediyorum